• clock Сб-Чт 5:30 - 14:30, Пт - Вихідний
info Інформація для покупців

Відправляємо товар о 13:00 після оплати.


Система знижок

3% - від 1000 до 3000 грн.

5% – від 3 000 грн.

Зв'язатися з нами

Біжутерія з натурального каміння: намисто і браслети

На сторінках:
Сортування
-40%
Браслет із натурального каміння (13536)
-40%
Намисто з натурального каміння (13450)
-40%
Намисто з натурального каміння (3126)
На основі 12 відгуків. Оцінка 4.3 з 5
Відгуки покупців

Біжутерія з натурального каміння

Біжутерія з натурального каміння – гідна альтернатива звичним золотим або срібним ювелірним виробам. Різноманітність природних мінералів, прийнятна вартість і властива самоцвіту енергетика дозволяють не тільки підкреслити власну індивідуальність, але й вибрати потрібний оберіг. Інтернет-магазин Arkos пропонує широкий вибір оригінальних прикрас з натурального каміння та гарантує найкращі в Україні ціни. У магазині можна вибрати традиційні жіночі прикраси, купити намисто з натурального каменю або авторські гарнітури.

Переваги прикрас із самоцвітів

Після небувалої популярності виробів із золота, срібла та діамантів, увага ювелірів знову звернулася до яскравого та виразного розмаїття природних мінералів. Дедалі більше покупців вибирають звані напівдорогоцінне каміння з кількох причин: сучасні технології та методи обробки природної породи дозволяють максимально повно розкрити красу кожного зразка; на відміну від штучних аналогів, самоцвіти, народжені у глибині земних надр, вражають неповторною красою, а також є частиною лікувальних практик, що застосовуються у літотерапії та системі чакр; кожен виріб із природних матеріалів неповторний; різноманітність форм і відтінків самоцвітів дозволяють знайти відповідний під будь-який образ аксесуар, чи то непрохідна класика, чи атрибут субкультури; доступна ціна.

Як вибрати прикраси з натурального каменю

Різнобарвні природні мінерали стали частиною людської культури не тільки завдяки своїй красі або утилітарним якостям – природна сила, укладена в самоцвітах, використовується в лікувальних практиках та сприяє розкриттю внутрішніх здібностей людини. Тому спростити вибір ювелірного виробу допоможуть такі поради: при виборі відповідного аксесуара необхідно визначити колірну гаму та тип виробу; можна вибрати самоцвіти згідно з таблицею їх сумісності зі знаками Зодіаку; купувати природні мінерали відповідно до рекомендацій літотерапевтів; підібрати вигляд і колір самоцвіту, що підходить для опрацювання певних чакр.

Авторські прикраси з натурального каміння

У магазині прикрас з натурального каміння Arkos представлені авторські гарнітури із самоцвітів. Якщо багато браслетів з натурального каменю можуть коштувати досить дешево, що пояснюється, як правило, невисокими декоративними якостями та однотипністю матеріалу, то з авторськими виробами справа інакша. При створенні своїх робіт майстри з особливою ретельністю підбирають придатні за малюнком та палітрою кольори самоцвіти, створюючи неповторні та лаконічні комплекти. Купуючи авторські прикраси, представлені на сайті Arkos, покупці можуть бути впевнені в унікальності, якості та природному походженні мінералів.