• clock Сб-Чт 5:30 - 14:30, Пт - Вихідний
info Інформація для покупців

Відправляємо товар о 13:00 після оплати.


Система знижок

3% - від 1000 до 3000 грн.

5% – від 3 000 грн.

Зв'язатися з нами

Скляні пляшечки для води

На сторінках:
Сортування
-50%
343.00грн 171.50грн/ 1 шт
-50%
Скляна пляшечка для напоїв 280мл (23322)
-50%
Скляна пляшечка для напоїв 300мл (23262)
-50%
Скляна пляшечка для напоїв 300мл (23298)
-50%
Скляна пляшечка для напоїв 300мл (23309)
-50%
Скляна пляшечка для напоїв 360мл (23296)
minus
plus
-50%
Скляна пляшечка для напоїв 400мл (23174)
-50%
Скляна пляшечка для напоїв 400мл (23175)

Термос зі скляною колбою не є новачком на українському ринку, він десятиліттям залишається популярним кухонним атрибутом. Вироби з красивим зовнішнім корпусом та загадково сяючою внутрішньою ємністю покликані дарувати комфорт та естетичну насолоду. Вони по праву вважаються універсальним подарунком, придатним і для дбайливої господині, і для ділової людини, і для захопленого мандрівника.

Переваги термосів зі скляною колбою

Відповідальну місію збереження тепла термоси виконують завдяки герметичній вакуумованій порожнині між стінками зовнішнього корпусу та внутрішньою ємністю. Колби виробляють із спеціального світловідбиваючого скла. Вони є більш крихкими, ніж металеві, але перевершують їх за деякими експлуатаційними характеристиками.

  • Скло є найбільш екологічним та хімічно інертним матеріалом для виготовлення посуду. Воно не вбирає аромати та барвники, не вступає в окислювальну реакцію з інгредієнтами вмісту.
  • Часто купити термос зі скляною колбою вирішують для приготування цілющих відварів або різних коктейлів із кубиками льоду. При контакті рідини зі склом не руйнуються вітаміни та корисні речовини, не утворюються шкідливі домішки. Такий термоізоляційний посуд допоможе надовго зберегти в дорозі свіжість та користь заздалегідь охолоджених свіжих соків, морсів, компотів чи молочних продуктів. Не рекомендується використовувати для дитячого харчування чи газованих напоїв.
  • Світловідбивні властивості поверхні колби допомагають довше зберігати температуру вмісту порівняно з металевим термосом аналогічного об'єму.
  • Моделі з нашої колекції з дизайнерським оформленням відносяться до розряду витончених атрибутів, здатних надати чарівність обідній перерві та веселій вечірці, заміському пікніку та домашній трапезі.

Правила купівлі та використання термоса зі скляною колбою

Зручність та безпека посуду безпосередньо залежать від її якості та дотримання основних принципів експлуатації.

  1. Перед тим, як придбати термос зі скляною колбою, необхідно переконатися в тому, що прокладка між зовнішнім і внутрішнім корпусами щільно прилягає до стінок, не має дефектів, не видає сторонніх запахів.
  2. Колба має бути гладкою, без тріщин або інших вад
  3. Наливати холодний вміст потрібно в попередньо охолоджений, а гаряче в прогрітий термос. Це допоможе уникнути пошкодження колби та продовжити час підтримки бажаної температури.
  4. Термос слід заповнювати на висоту трохи нижче рівня шийки та ретельно закручувати кришку
  5. У перервах між використанням виріб зберігають чисто вимитим та просушеним, у відкритому стані

Замовлення продукції через наш інтернет-магазин є вигідним способом вибрати за власним смаком та придбати стильний термос зі скляною колбою. Відгуки на сайті дозволять переконатися у високій якості товару та надійності компанії.

Можливо Вас також зацікавлять: